MALDIS UAB - Polietileno pakuotės atliekų perdirbimas, plastiko atliekų rūšiavimas, prekyba
EnglishLietuvių kalbaDeutschРусский

HIDROIZOLIACINĖ POLIETILENO PLĖVELĖ


UAB „Maldis“ gamina hidroizoliacines polietileno plėveles iš antrinių polietileno granulių. Kokybę garantuota – esame vieni iš nedaugelio Lietuvoje ir kitose rinkose turintys teisę savo gaminamą plėvelę ženklinti CE ženklu, kuris žinomas visame pasaulyje.

Nuolatos atliekame laboratorinius bandymus savo gaminamai plėvelei, todėl galime užtikrinti kokybę. Siūlome skirtingų spalvų, storių bei pločių plėvelę.

Visada atsižvelgiame į kliento pageidavimus.
PLAČIAU

Juoda antrinė hidroizoliacinė polietileno plėvelė gaminama iš juodų antrinio polietileno granulių. Ši hidroizoliacinė polietileno plėvelė yra skirta įvairių paviršių apsaugai nuo drėgmės. Ji užtikrina puikią šiluminės (garso) izoliacijos sluoksnio apsaugą. Dėl savo savybių ir didelio pločio plėvelė gali būti naudojama visiems remomonto darbams, įvairių medžiagų ar konstrukcinių sluoksnių apsaugai nuo drėgmės, dulkių, vėjo ir pan. Hidroizoliacinė plėvelė gali būti naudojama laikinai namo fasado, stogo konstrukcijų ar langų apsaugai, statybinių konstrukcijų uždengimui, įvairiems įpakavimams. Dėl savo hidroizoliacinių savybių plačiai naudojama žemės ūkyje, sandėliuojamų medžiagų apsaugojimui. Galime pasiūlyti hidroizoliacinę polietileno plėvelę nuo 30 mikronų iki 500 mikronų net iki 6 metrų pločio. 
PLAČIAU

Skaidri hidroizoliacinė plėvelė naudojama statybinių konstrukcijų uždengimui, baldų pakavimui, sandėliuojamų statybinių medžiagų apsaugojimui, langų apsaugai rudens ir žiemos metu. Siūlome hidroizoliacinę polietileno plėvelę 30 mikronų iki 300 mikronų net iki 6 metrų pločio..Skaidri polietileno plėvelė yra bespalvė, permatoma polietileno plėvelė. Ji yra tvirtesnė, ilgaamžiškesnė už juodą polietileno plėvelę, nes gaminama iš pirmos rūšies žaliavos.Plėvelė neatspari ultravioletiniams spinduliams.


PLAČIAU

Šviesi hidroizoliacinė polietileno plėvelė gaminama iš antrinių polietileno granulių. Ši hidroizoliacinė polietileno plėvelė naudojama statybinių konstrukcijų uždengimui, sandėliuojamų statybinių medžiagų apsaugojimui, langų apsaugai rudens ir žiemos metu. Taip pat naudojama žemės ūkyje. Galime pasiūlyti hidroizoliacinę polietileno plėvelę 30 mikronų iki 300 mikronų net iki 6 metrų pločio.


PLAČIAU

Šviesi hidroizoliacinė polietileno plėvelė gaminama iš antrinių polietileno granulių. Ji naudojama statybinių konstrukcijų uždengimui, sandėliuojamų statybinių medžiagų apsaugojimui, langų apsaugai rudens ir žiemos metu. Taip pat naudojama žemės ūkyje. Galime pasiūlyti hidroizoliacinę polietileno plėvelę nuo 30 mikronų iki 500 mikronų net iki 6 metrų pločio. 


ANTRINĖS POLIETILENO (LDPE) GRANULĖS

POLIETILENO MAIŠELIŲ GAMYBĄ

Informacija ruošiama....

UŽSISAKYKITE PLĖVELĘ