MALDIS UAB - Polietileno pakuotės atliekų perdirbimas, plastiko atliekų rūšiavimas, prekyba
EnglishLietuvių kalbaDeutschРусский

GREITIS, PAŽANGA, KOKYBĖ

UAB „Maldis“ – veiklą vykdome jau 30 metų! Didžiuojamės, kad tiek daug metų puoselėjame harmoningo požiūrio į aplinką idėją bei sėkmingai dirbame Lietuvos bei užsienio rinkose ir kaip perdirbėjai, ir kaip gamintojai.Dirbame nepertraukiamai 7 dienas per savaitę ir 24 valandas per parą – veiklą pradedame nuo šiukšlės ir baigiame pagamintu galutiniu produktu.

Mūsų veikla apima visą polietileno pakuotės atliekų perdirbimo ciklą: pradedant plastiko atliekų rankiniu rūšiavimu, smulkinimu bei plovimu įrenginiais ir baigiant galutiniu produktu – antrinėmis polietileno granulėmis bei hidroizoliacine polietileno plėvele.

Įmonės komanda – tai ilgametę patirtį turintys specialistai, išmanantys gaminamo produkto specifikaciją ir pritaikantys savo žinias bei įgūdžius, atsižvelgiant į individualaus kliento poreikius. 

Mūsų vertybės: atsakomybė prieš klientus ir tiekėjus, įsipareigojimų vykdymas bei kokybės užtikrinimas. Nuo pat įmonės įsteigimo 1988-aisiais metais, mūsų didžiausias tikslas yra ekologinio požiūrio sklaida, sąmoningai planuojant ir vystant veiklą.

Mūsų misija – dirbti tausojant aplinką, atsakingai ir patikimai bendradarbiauti su klientais bei tiekėjais, užtikrinti kokybišką produkciją.  


UŽSISAKYKITE PLĖVELĘ